BİNA GİRİŞ KAPI ÖZELLİKLERİ

  • Bina giriş kapısı, genelde Türkiye’ de Apartman girişlerinde kullanılan, dış dünya ile iç dünyayı birbirinden ayıran ve güvenliği sağlayan emniyetli kapılardır.
  • Bina giriş kapıları (Apartman Giriş Kapıları) içerisinde farklı model arayışında olanlar için özel tasarlanmış modeller bulunmaktadır. Güvenlik ve kilit sistemlerinin üst düzeyde olduğu bu özel modeller dış cephe dekorasyonuna uygun olarak üretilir. Yeni nesil teknoloji ve bilgisayar programlarının desteğiyle çağa ayak uyduran modeller kolaylıkla tasarlanır. Dekorasyonu üst düzeyde isteyen kişiler tarafından tercih edilir.
  • Sac malzeme kullanılarak üretilen kapılar, kullanılan malzemenin kalınlığına göre güvenlik seviyesine sahiptirler. Yapımında kullanılan sac kalınlığı arttıkça güvenilir ve sağlamlığı da artar. Kapının ana gövdesinin çelik olması ve sağlam kilit sisteminin olması bina sakinlerinin huzur içerisinde yaşamalarına olanak tanır.
  • Bu kapılar, sağlam ve güvenilir yapılarıyla kolay kırılmaz ve darbelere dayanıklı olarak tasarlanır. Tasarımında kullanılan cam ya da aynalar darbeye dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kapının kullanım ömrünün uzun olması için kullanılmadığı zamanlarda otomatik kapanan sistemi mevcuttur.
  • Bina veya Apartman giriş kapıları, güvenliği sağlamakla birlikte bina girişlerine estetik görünüm verir. Binanın mimari dokusuna göre genel olarak çelik kapı, ahşap kapı ve çoğunluğun tercih ettiği ferforje kapı gibi farklı modelleri bulunur. Bu kapıların uzun yıllar kullanılabilmesi ve dekoratif olarak uyum sağlaması için binanın yapısına ve konumuna uygun kapı tercih edilmelidir.
  • Bina giriş kapıları standart ölçülerin dışında kullanılacak projeye ait ölçülere göre özel olarak üretilebilir. Birbirinden farklı tasarımlar ve modern çizgilerle her zevke hitap eden bir bina kapısı mutlaka vardır.
  • Çelik bina giriş kapısı, saç ve çelik maddelerin birleşimiyle sağlamlaştırılmış, güvenlik sistemi oldukça yüksek kapılardır. En belirgin özelliği çok sağlam ve uzun ömürlü olmasıdır. Oksitlenmelere karşı dayanıklıdır. Dış etkenlerden gelen darbeler, olumsuz hava şartları, yangın ve hırsızlık gibi olumsuz etkenlerden etkilenmez.
  • Dış bina kapısı seçerken giriş alanının görsel olarak göz doldurması için doğru kapı modelini seçmek çok önemlidir. Binanın mimari yapısına uygun seçilecek kapı modeli, zengin bir karşılama sunar. Böylece misafir olarak binaya gelen kişilerde oluşacak ilk intiba da olumlu sonuçlanır.

Talepleriniz için 0539 516 2061 numardan iletişime geçebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve satın almak için Mağaza’ mızı ziyaret edebilirsiniz.